top of page

טיפול בבעיות בקליניקה

אורטופדיה- כאבים ובעיות שלד, מפרקים ושרירים

רוב הבעיות האורטופדיות מטופלות בקליניקה ביעילות רבה: כאבי צוואר, גב, ברכיים, דורבן בעקב ועוד. רבים מהמטופלים מגיעים לקליניקה לאחר שניסו טיפולים קונבנציונאליים או טיפולי רפואה משלימה אך לא קיבלו את התוצאות המיוחלות. לדוגמה, דורבן בעקב יכול לשבש את החיים מנוקשות בעקב בבוקר ועד צליעה וכאב משמעותיים במהלך היום. בסדרת טיפולים בעקב, הבעיה נפתרת באופן סופי ומוחלט ולא תחזור עוד במשך שנים. גם כאבי גב בגיל המבוגר המאובחנים כאוסטיאוארטריטיס ניתנים לטיפול יעיל והמטופל ירגיש שינוי ושיפור מטיפול לטיפול. 
קראו עוד
אונקולוגיה - גידולים סרטניים
בקליניקה מתמחים במטופלים אונקולוגיים, לפני טיפולים קונבנציונאליים, במהלכם, ולאחריהם. הטיפולים בקליניקה אינם מחליפים את הטיפולים הקונבנציונאליים כגון, תרופות כימותרפיות או ביולוגיות, אך בהחלט מחזקים את המטופל כדי שיוכל לעמוד בטיפולים בצורה טובה ויעילה יותר, ומסייעים בתופעות הלוואי של התרופות. כמו כן הטיפולים בקליניקה מחזקים את המטופל על מנת שהמחלה לא תחזור עוד. הכלים הטיפוליים הינם דיקור סיני וצמחי מרפא בעת הצורך. 
קראו עוד
פיברומיאלגיה
אחת ההתמחויות העיקריות בקליניקה היא בטיפול בפיברומיאלגיה. במרוצת השנים טופלו בקליניקה מטופלים רבים בהצלחה רבה. המטופלים מגיעם לראשונה עם כאבי שרירים מפושטים בדרגות כאב שונות, נוקשות, עייפות ותשישות. ברוב המקרים הם מחפשים פתרונות ברפואה קונבנציונאלית אך ללא הועיל. בקליניקה המטופלים עוברים סדרת טיפולים שבועית במשך מספר חודשים במהלכה יחושו בד"כ בהקלה בסימפטומי הכאב, ועלייה ברמת האנרגיה. לאחר מכן ימשיכו המטופלים לבוא לטיפולי תחזוקה לשיפור ושימור המצב. הטיפול משלב דיקור, צמחי מרפא, תזונה וטכניקות ייחודיות שפותחו במהלך השנים והוכיחו יעילות טיפולית.     
קראו עוד
גניקולוגיה / פריון

רפואה סינית יעילה ביותר לבעיות גניקולוגיות ופריון, כגון מחזור לא סדיר, כאבים וסימפטומים קדם-ווסתיים, שחלות פוליציסטיות, ובעיות פריון שונות.  

הטיפול כולל ביקורים סדירים בקליניקה עד להשגת תוצאות. מדובר בתהליך ארוך ברוב המקרים והמטופלות נדרשות לקחת צמחי מרפא ותוספי תזונה בנוסף לביקור בקליניקה. יש לצפות להסדרת המחזור, משך המחזור, פחות סימפטומים של קדם ווסת או העלמותם המוחלטת. בטיפולי פריון ניתן ואף רצוי להגיע לקליניקה במקביל לטיפולי פריון קונבנציונאליים - הדבר משפר מאוד את סיכויי ההצלחה.

קראו עוד

עדויות מטופלים

רוני מטפל מיוחד במינו, אדם נעים הליכות, מתחשב ומקצועי להפליא. מספר טיפולים אצלו ואתה יוצא אדם חדש ללא כאבים ובעיות. בקיצור אין עליו !!!!!!. אילנה פוקס

מטפל מסור ומדהים! עם 100 אחוז הצלחה. חן שחר

Friendly and very professional treatment. It helped me very much. Thanks. Erica Golan

סטרס / חרדות / בטחון עצמי

 מטופלים רבים מגיעים לקליניקה עם בעיות רגשיות, חרדות, פחדים, לחץ נפשי/סטרס, ובעיות דימוי ובטחון עצמי.  הטיפולים כוללים שיחות על מנת להבין את שורש הבעיה וטכניקות פסיכותרפיות שנועדו לחדד את המודעות לבעיה ולפתרונות, כגון משחקי תפקידים ויצירה. השינוי מגיע מתוך המטופל ולא ניתן להאיץ את התהליך. במקרים רבים ניתן להשתמש בדיקור סיני ובצמחי מרפא בהתאם לצורך.

קראו עוד

בעיות עיכול, מעי רגיז, קרון, קוליטיס

בעיות עיכול הן מנת חלקם של אנשים רבים באוכלוסיה. אין זה משנה הרקע הסוציואקונומי, או הגיל. לעתים מדובר בגורמים גנטיים, אך ברוב המקרים מדובר בתזונה, ואף באורח חיים שאינם מותאמים לאדם הספציפי. בטיפול מתאימים את התזונה ומשנים אלמנטים באורח החיים כך שהמטופל עולה על דרך נכונה לריפוי. דיקור, צמחי מרפא וטכניקות אחרות יהיו בשימוש בהתאם לצורך. 

קראו עוד

מחלות אוטואימוניות

במחלות אוטואימוניות הגוף תוקף את עצמו כאילו מדובר בגורם זר וכך נוצרת דלקת ולעתים אף חמור מכך. מחלות אוטואימוניות נפוצות הן דלקות פרקים, גאוט, וזאבת. גם מספר מחלות של דרכי עיכול כגון קרון וקוליטיס עלולים להיות על רקע אוטואימוני. לדוגמה במחלות פרקים שגרוניות, המפרקים הם החלק הנתקף והם נפוחים, אדומים וכואבים. הטיפולים בקליניקה יעילים ולאורך זמן עשויה להיות הפוגה בכאבים ובנפיחות ואף ריפוי. 

קראו עוד

זמני טיפול ועלויות
 
  זמן טיפול הוא כ 50 דקות
עלות: 200 ש"ח
 
פגישה ראשונה אורכת בין שעה-שעה וחצי וכוללת תשאול ראשוני וטיפול לפי הצורך
עלות: 260 ש"ח

 

ניתן לקבוע מראש סדרת טיפולים בהתאם לנדרש, בהנחה של 10%, בתשלום מראש

ניתן לפרוס לתשלומים

מקבלים כרטיסי אשראי: ויזה, ישראכרט, מסטרקארד

 

למתאימים החזר של 50% מעלות הטיפולים עד 20 טיפולים בשנה בביטוח רפואי משלים

 

 

 


 

bottom of page